Hakkımızda

1995 yılında Şükran Hazer tarafından kurulan ve daha sonraki yıllarda kızları Özlem ,Özge  ve Öznur’un da katılımıyla 3-öz Princess Home markası haute couture ev tekstili sektöründe yerini almıştır.


Kaliteli, güvenilir ve her daim kendini yenileyen 3-öz Princess Home 23 yıllık tecrübesini, 2012 yılından itibaren bebek tekstiline de yansıtarak bu alandaki iddiasını müşteri memnuniyeti ile kanıtlamıştır.            


Üretim satış ve pazarlama alanında büyük başarı yakalayan firma bugün 3-öz Princess Home & Baby tescilli markası ile BOYNER Grup (Beymen), DEMSA  Grup (Harvey Nichols, La Fayette) mağazalarında ve Bağdat caddesindeki kendi mağazasında 14 yıldır müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.


 


Vizyon:Daima kaliteli, güvenilir, kendini yenileyen bir firma olarak değerli müşterilerimize istedikleri ürünleri en iyi şekilde ve şartlarda en kısa zamanda teslim etmek.


 


Misyon: Her alanda yenilikçi araştırmacı ve geliştirmeci yönetim politikasıyla müşteri memnuniyetli merkezli çalışmalar ile ev ve bebek tekstilinde öncü olmak. Global pazarda değişen talep ve istekler doğrultusunda istikrarlı, kaliteli üretim ve hizmet ile güvenilir ve örnek bir kurum olmak.


Her geçen gün daha fazla yatırım, daha fazla istihdam yaratarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, müşteri memnuniyetine odaklanarak, uluslararası markalarla rekabet edebilen ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, topluma ve çevreye katkı sağlayan bir grup olmak..